970x90brand-1508237472.png

O nás

Vítejte na oficiálních stránkách firmy BERK BT s.r.o.. Jsme ryze česká společnost s 20-ti letou tradicí, která je zaměřena na prodej bytového textilu. Této činnosti se věnujeme již od roku 1994. Záclony a dekorační látky se staly základem naší nabídky, ke kterému se postupně přiřadil další sortiment bytového textilu. Zaměřili jsme se na to, abychom našim zákazníkům nabídli co možná nejširší sortiment dekoračních látek a záclon . V základní nabídce je mimo české produkce zastoupen i výrobní program od zahraničních výrobců. Zákazníci firmy BERK BT s.r.o. jsou obsluhováni na tuzemském trhu obchodním zástupcem, který zajišťuje kompletní servis. Našim obchodním partnerům, kterými jsou převážně obchody s bytovým textilem a dekorativní studia, poskytujeme celou řadu služeb: pravidelnou nabídku, rozvoz metráže a kusového zboží.

Abychom byli našim zákazníkům co možná nejblíže, zprovoznili jsme nový internetový obchod www.BYTOVYTEXTILBERK.cz, který je oficiálním e-shopem naší firmy. Nabizíme zde nejen naše zboží, ale i zboží našich obchodních partnerů.

Servis

BERK BT s.r.o. zajišťuje dodávky bytového textilu našim zákazníkům a maloobchodním partnerům po celé ČR. Zboží dodáváme prostřednictvím dopravních společností, zpravidla do 24 hodin. Zákazníci si svoji zásilku mohou sledovat na internetu.